Dąbki 2023, wspomnienia z obozu

    Jak co roku podczas wakacji zawodnicy UKS ENERGETYK uczestniczyli w obozie rekreacyjno sportowym w Dąbkach. 1 turnus, od 27 lipca do 6 sierpnia to pobyt dzieci w wieku 9 – 11 lat. Przez niemal 2 tygodnie nasi najmłodsi pływacy wraz z zawodnikami UKS Orka Lubań oraz SMS Racibórz aktywnie spędzali czas. Głównym tematem wyjazdu była nauka i doskonalenie pływania na windsurfingu. Ale nie samym surfingiem obóz żył. Plażowanie, kąpiele w morzu, gry i zabawy na plaży oraz boiskach ośrodka, tańce podczas dyskoteki. To tylko kilka atrakcji a było ich wiele. Pogoda nie zawsze dopisywała ale nam to nie przeszkadzało w dobrej zabawie.

    6 – 16 sierpnia obóz przejęli starsi zawodnicy (12 – 17 lat). W międzyczasie doskonalenia pływania na windsurfingu poznawali tajniki pracy ratowników wodnych oraz zdobywali umiejętności sternika motorowodnego. Nie zabrakło również plażowania, motorówki, banana gier i zabaw. W końcu był to obóz rekreacyjno sportowy.

    Niestety czas podczas obozów szybko mija i już zaraz mamy nowy rok szkolny i szykujemy się do nowego sezonu pływackiego.

Do zobaczenia za rok.