11 kwietnia 2026 roku w Świebodzicach odbyły się XVI Ogólnopolskie Zawody w Sprincie o Puchar Klubu Kibica, w których wzięło udział 386 zawodników z 29 klubów.
UKS ENERGETYK reprezentowali: Liliana Fikowska, Igor Filipowicz, Lukas Kantyka, Mykhailo Kostiuk, Piotr Leszczuk, Adrianna Nieckarz, Natalia Olejarz, Alicja Panfil, Amelia Pietrzak, Julia Skoczylas, Natalia Skoczylas, Przemysław Szalaty, Wojciech Szalaty, Zuzanna Świdwa oraz Joanna Wojdak.
Również 11 kwietnia 2026, z tym że w Poznaniu podczas Ogólnopolskich Zawodów Pływackich – Gorące Ściganie na Termach Maltańskich startowała Adrianna Mandecka.


